XIV Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP

01 lipiec 2019 10:42

Dnia 30 czerwca 2019r odbyły się XIV Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP z terenu Gminy Miastków Kościelny na boisku sportowym w Miastkowie Kościelnym o godz. 13:00.

Zawody rozegrane zostały w konkurencjach:

- ćwiczenie bojowe

- sztafeta pożarnicza

Udział wzięło 9 jednostek OSP z naszej Gminy: Brzegi, Kruszówka, Stary Miastków, Ryczyska, Wola Miastkowska, Zabruzdy, Zasiadały, Zgórze, Zwola 

oraz 3 drużyny MDP: Brzegi, Wola Miastkowska, Zwola.

Zawody Prowadził Druh, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego OSP Jerzy Jaroń oraz pomagał Prezes OSP Zwoli Józef Rogala. Gościem specjalnym była Pani Iwona Kurowska- Wicestarosta Powiatu Garwolińskiego

Komisję sędziowską powołał Komendant Powiatowy PSP w Garwolinie. Skład sędziowski:

-Młodszy brygadier Rafał Prządka

-Młodszy kapitan Łukasz Grzyb

-Kamila Ryczkowska

 

Mimo dużego upału druhowie z uśmiechem na twarzy zakończyli zawody. Kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:

 1. Zasiadały
 2. Zwola
 3. Wola Miastkowska
 4. Zabruzdy
 5. Stary Miastków
 6. Brzegi
 7. Kruszówka
 8. Ryczyska
 9. Zgórze

 

MDP:

 1. Zwola
 2. Brzegi
 3. Wola Miastkowska

 

Jako nagrody za udział w zawodach każda jednostka otrzymała dyplom oraz talon na zakup sprzętu i umundurowania dla straży  po 500 zł. Za zajęcie 1 miejsce nagrodą był talon na zakup sprzętu i umundurowania dla straży  w wysokości 1500zł, za zajęcie 2 miejsca talon w wysokości 1000 zł oraz za zajęcie 3 miejsca talon w wysokości 800zł.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza otrzymała dyplom za udział w rozgrywkach oraz talon w wysokości 600 zł na zakup sprzętu oraz umundurowania strażackiego.

Galeria zdjęć

Strona korzysta z tzw. ciasteczek. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.